SILNIČNÍ

Od roku 2018 je mezinárodní přeprava naším hlavním hnacím motorem. Naše společnost bere v úvahu individuální požadavky zákazníka, zajišťujeme optimální trasy za konkurence schopné ceny.

Abychom zajistili bezpečnost Vašeho nákladu za minimální náklady, používáme vlastní vozový park se zánovními vozy. Váš náklad je 24 7 monitorován, a samy vidíte, kde se momentálně nachází.

KUSOVÉ ZÁSILKY
EXPRESNÍ ZÁSILKY

V rámci České Republiky Vám jakýkoli náklad převezeme do 24 hodin za konkurence schopné ceny. Na přání zákazníka poskytujeme monitoring zboží, vidíte, kde se momentálně Vaše zásilka nachází. Každá zásilka je posuzována individuálně dle předchozí domluvy se zákazníkem.

PŘEPRAVA VOZIDEL

Přepravu vozidel provádíme na předchozí domluvě se zákazníkem, ceny jsou individuální a konkurence schopné. Přepravu vozidel provádíme osobním automobilem s platem a odtahovým speciálem.

MONITORING

Náš vozový park je monitorován prostřednictvím WEBDISPEČINKU. V reálném čase vidíme, kde se zrovna nachází řidič s nákladem, dispečer jej sleduje aby se řidič případně vyhnul komplikacím a Vaše zásilka tak dorazila včas a bez komplikací.