Doprava a služby


SILNIČNÍ

Od roku 2018 je mezinárodní přeprava naším hlavním hnacím motorem. Naše společnost bere v potaz individuální požadavky zákazníka, zajišťujeme optimální trasy za konkurence schopné ceny.

Abychom zajistili bezpečnost Vašeho nákladu za minimální náklady, používáme vlastní vozový park se zánovními vozy. Váš náklad je 24/7 monitorován, s možností zanesení přístupu GPS.

KUSOVÉ ZÁSILKY
EXPRESNÍ ZÁSILKY

V rámci České Republiky Vám jakýkoli náklad převezeme do 24 hodin. Na přání zákazníka poskytujeme monitoring zboží, vidíte, kde se momentálně Vaše zásilka nachází. Každá zásilka je posuzována individuálně dle předchozí domluvy se zákazníkem.

PŘEPRAVA VOZIDEL

Přepravu vozidel provádíme na předchozí domluvě se zákazníkem, ceny jsou individuální. Přepravu vozidel provádíme osobním automobilem s platem a odtahovým speciálem.

MONITORING

Náš vozový park je monitorován prostřednictvím WEBDISPEČINKU. V reálném čase vidíme, kde se zrovna nachází řidič s nákladem, dispečer jej sleduje aby se řidič vyhnul případným komplikacím a Vaše zásilka tak dorazila včas a bez komplikací.

Doplňkové služby


STĚHOVÁNÍ

Přestěhujeme Vám byt, dům, firmu či jednotlivý nábytek, vše je pouze na domluvě. Zakládáme si na kvalitě, rychlosti a důvěry u zákazníka.

Převezeme jednotlivý nábytek jako např. Piano, těžká břemena, schodiště apod..
Jsme schopni Vás přestěhovat Z nebo DO zahraničí.

Ceník stěhování:

Cena je u každé zakázky individuální, i proto vás nejprve navštíví náš pracovník, který s vámi domluví vše potřebné, a to včetně ceny za stěhování do kterého spadá (práce včetně převozu). Cena je konečná, což znamená, že po vás v žádném případě nebudeme chtít ani korunu za stěhování navíc.

Díky tomu předem víte, kolik vás stěhování bytu, domu, firmy nebo jednotlivého nábytku stojí. A protože je pro nás Vaše důvěra na prvním místě, za tuto cenu ručíme.